Michał Ryszewski

Radca prawny, Wspólnik

Tyberiusz Szubierajski

Radca prawny, Wspólnik

Departament Procesowy Obsługi Zakładów Ubezpieczeń i Obsługi Prawnej

Michał Szymankiewicz

Radca prawny, Wspólnik, Dyrektor Departamentu Procesowego Obsługi Zakładów Ubezpieczeń

Kamil Sztorc

Radca prawny – ekspert

Waldemar Szubert

Radca Prawny – ekspert

Sylwia Racka

Prawnik – koordynator

Karol Armański

Prawnik – koordynator

Michał Rokita

Aplikant radcowski

Judyta Kargul

Aplikant radcowski

Krystian Służalski

Prawnik – specjalista

Konrad Malec

Prawnik

Marta Kowalczuk-Kędzierska

Prawnik

Grzegorz Kowalczuk

Prawnik

Zuzanna Szewczyk

Młodszy prawnik

Alicja Świderska

Młodszy prawnik

Departament Zarządzania Wierztelnościami

Katarzyna Łada-Grabowska

Dyrektor Departamentu Zarządzania Wierzytelnościami – Radca prawny

Arkadiusz Skwarek

Adwokat – Koordynator Działu Obsługi Egzekucyjnej

Żaneta Konstrat

Prawnik – Koordynator Działu Obsługi Sądowej

Mariusz Kucharski

Radca prawny

Magdalena Bielka

Radca prawny

Marlena Wysocka

Aplikant radcowski

Anna Błazińska

Prawnik

Joanna Dżaman

Prawnik

Paulina Pragacz-Rejniak 

Prawnik

Katarzyna Kawiak

Prawnik

Dominika Marciniak

Młodszy prawnik

Patrycja Stachura

Młodszy prawnik

Klaudia Wójcik

Młodszy prawnik

Melania Getka

Asystent prawny

Aleksandra Cichecka

Prawnik

Wiktoria Przeworska

Asystent prawny – specjalista

Karolina Koc

Praktykantka

Paulina Gostomska

Praktykantka

Departament IT

Cezary Szymański

Dyrektor Departamentu IT

Maciej Szupieńko

Administrator systemów informatycznych

Jarosław Ryll

Administrator systemów informatycznych

Adrian Szokaluk

Administrator systemów informatycznych

Adam Sawicki

Programista

Departament Rozwoju Biznesu

Bogusław Gębarowski

Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Justyna Tyburska

Inspektor Ochrony Danych Osobowych – prawnik

Departament Administracji, Kadr i Rozliczeń

 

Jadwiga Krawczyk

Dyrektor Departamentu Administracji, Kadr i Rozliczeń

Justyna Cygan

Kierownik Działu Rozliczeń i Wsparcia Administracyjnego

Natalia Bolimowska

Koordynator Zespołu Obsługi Kancelaryjnej

Klaudia Iwańska

Koordynator Zespołu Archiwum

Agata Guzek

Starszy specjalista ds. administracji

Olga Rytel-Andrianik

Specjalista ds. administracji

Katarzyna Kowalska

Młodszy specjalista ds. administracji

Igor Sado

Młodszy specjalista ds. administracji

Iwona Marzec

odp. za serwis sprzątający

Departament Księgowości

 

Justyna Zawadzka

Główna księgowa

Dział windykacji polubownej i monitoringu komorniczego

Michał Ostrowski

Kierownik Działu Windykacji Polubownej i Monitoringu Komorniczego

Karolina Wylot

Koordynator Zespołu Windykacji Polubownej

Magdalena Bielas

Koordynator Zespołu Monitoringu Komorniczego

Sylwia Kniaź

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Milena Szaniawska

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Monika Nita

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Gabriela Woźnica

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Sara Majkowska

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Sylwia Matuszyńska

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Marta Stefaniak

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Karolina Klatka

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Alan Iwański

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego