Michał Ryszewski

Radca prawny, Wspólnik

Tyberiusz Szubierajski

Radca prawny, Wspólnik

Departament Procesowy Obsługi Zakładów Ubezpieczeń i Obsługi Prawnej

Michał Szymankiewicz

Radca prawny, Wspólnik, Dyrektor Departamentu Procesowego Obsługi Zakładów Ubezpieczeń

Kamil Sztorc

Radca prawny – ekspert

Waldemar Szubert

Radca Prawny – ekspert

Sylwia Racka

Prawnik – koordynator

Karol Armański

Prawnik – koordynator

Michał Rokita

Aplikant radcowski

Judyta Kargul

Aplikant radcowski

Dominika Olczak

Aplikant radcowski

Paweł Winogrodzki

Aplikant radcowski

Krystian Służalski

Prawnik – specjalista

Konrad Malec

Prawnik

Sylwia Pronobis

Prawnik

Maciej Leszczuk

Prawnik

Zuzanna Szewczyk

Młodszy prawnik

Alicja Świderska

Młodszy prawnik

Departament Procesowy Zarządzania Wierzytelnościami

Katarzyna Łada-Grabowska

Dyrektor Departamentu Zarządzania Wierzytelnościami – Radca prawny

Arkadiusz Skwarek

Adwokat – Kierownik Działu Obsługi Egzekucyjnej

Żaneta Konstrat

Prawnik – Koordynator Działu Obsługi Sądowej

Mariusz Kucharski

Radca prawny

Magdalena Bielka

Radca prawny

Kamila Łapińska

Aplikant radcowski

Anna Błazińska

Prawnik

Joanna Dżaman

Prawnik

Paulina Pragacz-Rejniak 

Prawnik

Tomasz Baduła

Prawnik – specjalista

Dominika Marciniak

Młodszy prawnik

Patrycja Strzeszewska

Prawnik

Melania Getka

Asystent prawny

Aleksandra Cichecka

Prawnik

Angelika Wybranowska

Prawnik

Wiktoria Przeworska

Asystent prawny – specjalista

Paulina Gostomska

Młodszy prawnik

Departament IT

Cezary Szymański

Dyrektor Departamentu IT

Maciej Szupieńko

Administrator systemów informatycznych

Jarosław Ryll

Administrator systemów informatycznych

Piotr Szewczyk

Administrator Systemów Informatycznych

 

Departament Rozwoju Biznesu

Bogusław Gębarowski

Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu

Departament Administracji, Kadr i Rozliczeń

 

Jadwiga Krawczyk

Dyrektor Departamentu Administracji, Kadr i Rozliczeń

Justyna Cygan

Kierownik Działu Rozliczeń i Wsparcia Administracyjnego

Natalia Bolimowska

Koordynator Zespołu Obsługi Kancelaryjnej

Klaudia Iwańska

Koordynator Zespołu Archiwum

Agata Guzek

Starszy specjalista ds. administracji

Anna Bielińska

Starszy specjalista ds. administracji

Olga Rytel-Andrianik

Specjalista ds. administracji

Monika Nita

Specjalista ds. administracji

Julia Kuna

Specjalista ds. administracji

Igor Sado

Młodszy specjalista ds. administracji

Bartłomiej Załuska

Młodszy specjalista ds. administracji

Departament Księgowości

 

Justyna Zawadzka

Główna księgowa

Dział windykacji polubownej i monitoringu komorniczego

Michał Ostrowski

Kierownik Działu Windykacji Polubownej i Monitoringu Komorniczego

Karolina Wylot

Koordynator Zespołu Windykacji Polubownej

Alan Iwański

Koordynator Zespołu Monitoringu Komorniczego

Sylwia Matuszyńska

Starszy specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Sara Majkowska

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego

Milena Żurawska

Specjalista ds. Monitoringu Komorniczego