Standaryzacja i certyfikaty

Jakość oparta na standardach

Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług – dlatego wraz z całym zespołem  adwokatów i radców prawnych tworzących Kancelarię dołączamy do renomowanych programów.

Kancelaria w 2022 roku po raz kolejny uzyskała Certyfikat Etyki przyznawany przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie firm, które pozytywnie przeszły audyt etyczny dokonywany przez Komisję Etyki przy ZPF. Certyfikat Etyczny ZPF jest potwierdzeniem zgodności praktyk biznesowych Kancelarii z Zasadami Dobrych Praktyk ZPF. Jego wartość uzależniona jest od wyniku oceny Kontrahentów i Klientów. Dzięki wysokiej ocenie uzyskanej w badaniu, kontynuujemy rozwój rynku finansowego i prawniczego w Polsce.

W tym samym roku Kancelaria przystąpiła do Programu Firma Wiarygodna Finansowo BIG InfoMonitor S.A. Uzyskaliśmy Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, który potwierdza, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym. Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo tworzy pozytywny wizerunek naszej działalności, pozwala nam na dalszy dynamiczny rozwój i wzmocnienie pozycji kancelarii na rynku. To także jednoznaczna informacja dla innych, że warto z nami współpracować.

Rok 2022 to także III miejsce w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” w kategorii Nowe Prawo. Miło nam poinformować, że już po raz czwarty nasza kancelaria, zajęła miejsca na podium w tej kategorii, w której klasyfikowane są kancelarie z wiodącymi specjalizacjami. W przypadku naszej kancelarii,  wiodącą specjalizacją jest zarządzanie wierzytelnościami na wszystkich etapach, począwszy od etapu polubownego po sądowy i egzekucyjny, ze szczególnym uwzględnieniem wierzytelności z sektora finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi certyfikatami