Departament Procesowy Obsługi Zakładów Ubezpieczeń i Obsługi Prawnej

Kamil Sztorc

Radca Prawny, Koordynator

Ekspert z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej specjalizujący się w sprawach związanych z odpowiedzialnością deliktową i kontraktową w kontekście odszkodowawczym, prawie ubezpieczeniowym i spadkowym, egzekucji, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Kamil ma także ma szerokie doświadczenie w prawie spółek, cywilnym i upadłościowym (obsługa osób fizycznych jak i prawnych).

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Biegle posługuje się językiem angielskim, w którym pracuje na co dzień.

Prelegent, prowadzący webinary m.in. z zakresu prawa spółek, prawa upadłościowego, prawa spadkowego, autor publikacji zamieszczanych na łamach dziennika „Rzeczpospolita” oraz „Gazety Ubezpieczeniowej”.

Z kancelarią związany od 2017 roku, prowadząc w tym czasie wiele projektów obsługowych, skierowanych do osób fizycznych oraz podmiotów prawnych – banków, zakładów ubezpieczeń, a także wspólnot mieszkaniowych. Na co dzień, Kamil zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych, obsługą spraw sądowych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń w zakresie spraw z ubezpieczeń dobrowolnych i obowiązkowych.

Zobacz również

Pozostali członkowie zespołu