Kancelaria Ryszewski Szubierajski powstała w 2012 r., na bazie szerokich doświadczeń wspólników zarówno w obsłudze krajowej jak i międzynarodowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, którego celem jest świadczenie najwyższej jakości pomocy w zakresie obsługi prawnej. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie na każdym etapie podejmowanych działań. Poprzez stały rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz kształtowanie wzorowych relacji z Klientami, staramy się zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Efektywność

Celem naszych działań jest osiągnięcie jak najwyższej skuteczności.

Terminowość

Wypracowane procedury, w zakresie organizacji pracy, dają gwarancję terminowości podejmowanych działań.

Bezpieczeństwo

Wiemy, że bezpieczeństwo przekazywanych przez Naszych Klientów informacji jest wartością nadrzędną, dlatego też, podejmujemy wszelkie działania, w celu prawidłowego zabezpieczenia wszelkich danych będących w naszym posiadaniu.

Nowoczestne technologie

Wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm w działaniu łączymy  z nowoczesnymi rozwiązaniami IT stworzonymi i dedykowanymi specjalnie na potrzeby naszych Klientów.

Elastyczność

W naszych działaniach zawsze kierujemy się potrzebami i oczekiwaniami Klienta.

Etyka

W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, z pełnym poszanowaniem praw naszych Klientów oraz w oparciu o obowiązujące naszą kancelarię Zasady Dobrych Praktyk Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – organizacji której jesteśmy członkiem.

Dostęp do pełnego brzmienia Zasad Dobrych Praktyk: https://zpf.pl/etyka/zasady-dobrych-praktyk/