O Naszej Kancelarii

O nas

Ponad 11 lat na rynku

Stworzyliśmy kancelarię, która we wszystkich swoich działaniach jest transparentna. W budowaniu kultury organizacyjnej zawsze kierowaliśmy się zasadami szacunku do współpracowników oraz partnerów biznesowych oraz uczciwością i profesjonalizmem w stosunku do powierzanej nam pracy. Synergia wartości z działaniami jest fundamentem naszego stałego rozwoju i podstawowym elementem wzmacniania swojego wizerunku na rynku.

Nasze specjalizacje

Nasze mocne strony

Dlaczego my

Przedsiębiorczy

Wywodzimy się z biznesu, dlatego dobrze go rozumiemy. Ciągle poszukujemy możliwości na sprawniejszą i efektywniejszą komunikację oraz prowadzenie projektów.

Innowacyjni

Oprócz usług prawnych, rozwijamy także autorskie rozwiązania IT, wspierające procesy związane z wierzytelnościami i obsługą spraw sądowych. Dzięki temu raportujemy i sprawnie komunikujemy się z Klientami, wykorzystując przy tym nowoczesne, autorskie technologie.

Godni zaufania

Doświadczenie, wiedza, praca zespołowa oraz kierowanie się wartościami istotnymi dla klienta sprawiają, że jesteśmy rekomendowani przyjaciołom i współpracownikom naszych zleceniodawców. Zaufali nam przedstawiciele różnych sektorów gospodarki, w tym firmy z listy Fortune 500 List Forbes’a.

Elastyczni

Dopasowujemy zakres i pracę do oczekiwań Klienta. Nasze usługi „szyte są na miarę” przy każdym, nowym zleceniu jakiego się podejmujemy.

Doceniani

Każdego roku nasi eksperci otrzymują nagrody i wyróżnienia. Notujemy sukcesy indywidualne oraz dla kancelarii za profesjonalizm oraz innowacyjność w najbardziej prestiżowych rankingach w Polsce publikowanych przez dziennik Rzeczpospolita.

Na bieżąco

Jako kancelaria rozwijamy technologie i narzędzia, z jakich na co dzień korzystamy zwiększając efektywność naszej pracy, ale również dbamy o rozwój całego zespołu. Nasi współpracownicy regularnie uczestniczą w branżowych kongresach oraz krajowych i międzynarodowych szkoleniach, mogąc później wykorzystać zdobytą wiedzę przy prowadzonych projektach.

Kadra zarządzająca

Radca prawny, Wspólnik
Partner zarządzający Kancelarii oraz praktyk, związany z rynkiem ...
Radca prawny, Wspólnik
Partner zarządzający Kancelarii oraz praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem ...

Media o nas

Zaufali nam

Certyfikaty jakości i etyki