Założyciele

Michał Ryszewski

Radca prawny, Wspólnik

Partner zarządzający Kancelarii oraz praktyk, związany z rynkiem zarządzania wierzytelnościami od 2004 roku. Współtwórca strategii w zakresie obsługi portfeli wierzytelności. Doświadczony procesualista posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców stanowiących wiodące podmioty na rynku w Polsce w swoich branżach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w prawie ubezpieczeń gospodarczych, prawie korporacyjnym, i prawie procesowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał zajmując się obsługą podmiotów z rynku finansowego, w tym banków, zakładów ubezpieczeń oraz firm pożyczkowych.

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Prelegent oraz panelista branżowych konferencji. Posiada wieloletnie doświadczenie jako prowadzący szkolenia związane w szczególności z tematyką zarządzania wierzytelnościami i postępowania cywilnego. Autor publikacji w zakresie spraw dotyczących obsługi wierzytelności m.in. na łamach dzienników „Rzeczpospolita”, „Puls Biznesu”, tygodnika „Wprost” i portalu bankingmagazine.pl.

W Kancelarii odpowiedzialny za obsługę klientów korporacyjnych, obsługę prawną oraz współpracę z Klientami instytucjonalnymi w zakresie windykacji. Posiada także szerokie doświadczenie w obsłudze prawnej oraz procesach sądowych związanych z prawem lokalowym oraz nieruchomościami.

Zobacz również

Pozostali członkowie zespołu