Rekrutacja

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski sp. k. poszukuje:

Kierownika działu obsługi sądowej

Zakres obowiązków obejmuje m.in:

– zarządzanie zasobami ludzkimi (kilkuosobowy zespół)

– kierowanie pracą działu obsługi sądowej, wyznaczanie celów poszczególnym pracownikom  i kontrola ich realizacji;

– kompleksowa obsługa prawna spraw będących w obsłudze Kancelarii na etapie postępowania sądowego;

– inicjowanie, wdrażanie oraz  kontrola nad powierzonymi procesami oraz ich doskonalenie;

– bieżąca i okresowa ocena pracy zespołu;

– wdrażanie nowych pracowników.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe prawnicze;

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem – najlepiej w obszarze windykacji, obsługi sądowej;

– umiejętność prawidłowej organizacji pracy własnej i podległych pracowników;

– doświadczenie w zakresie masowego dochodzenia wierzytelności na drodze postępowania sądowego;

– dyspozycyjność 5 dni w tygodniu;

– umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy wielozadaniowej;

– terminowość, odpowiedzialność, zdolności analityczne, skrupulatność.

Oferujemy:

– umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się Kancelarii;

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników pracy

– pracę w komfortowym biurze w doskonałej lokalizacji przy stacji metra

– możliwość rozwoju zawodowego,

– pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,

– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 51. Informujemy także, że podawane przez Pana/Panią dane osobowe w załączanym CV są zbierane dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pan/Pani prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego