Kariera

Dołącz do nas

Jesteśmy polską kancelarią prawniczą wyspecjalizowaną w zakresie kompleksowego zarządzania wierzytelnościami oraz obsługi prawnej zakładów ubezpieczeń. Wyróżnia nas tworzenie efektywnych zespołów do prowadzenia projektów od początku do końca. Obecnie kadra kancelarii liczy prawie 100 osób i wciąż się rozwijamy. Dlatego do naszych departamentów poszukujemy nie tylko osób z kierunkowym doświadczeniem i kompetencjami, ale także o odpowiednich cechach osobowych. Wiemy, że firma to ludzie i dlatego zatrudniamy, takich, którzy kierują się podobnymi do nas wartościami.

Oprócz wyspecjalizowanych usług prawnych, firmom, które z nami współpracują  pomagamy się digitalizować oraz szkolimy ich pracowników i zarządy.

Natomiast zespoły administracji wspierają na co dzień pracę poszczególnych departamentów działając jako IT, BD, HR czy Administracja.

Dlaczego my

Stawiamy na Twój rozwój, bo to także Nasz rozwój!

Dbamy o to, aby nasi pracownicy czuli się komfortowo, mieli warunki  do zdobywania nowych kompetencji  i  cieszymy się z każdego ich sukcesu.

Wspólnie kreujemy nasze środowisko pracy, tu każdy jest Ważny.

Z racji specyfiki naszej działalności zawodowej koncentrujemy się na trzech filarach jakimi są Rodzina, Bezpieczeństwo i Rozwój. Stawiamy na najważniejsze wartości, z którymi się identyfikujemy i poniżej przedstawiamy pakiety benefitów, jakie oferujemy naszym pracownikom.

Benefity

Pakiet Rodzina

  • wyrozumiały pracodawca względem rodziców małych dzieci
  • praca w systemie hybrydowym (zdalna i stacjonarna)
  • elastyczne godziny pracy

Pakiet Bezpieczeństwa

  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia BHP
  • podziemny parking rowerowy

Pakiet Osobisty

  • udział w wewnętrznych szkoleniach
  • cykliczna integracja, firmowe wyjścia
  • szkolenia branżowe, zewnętrzne
  • opłacanie składek w izbach zawodowych
Zrzut ekranu 2022-10-26 o 09.44.04
Analiza i weryfikacja CV
Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
Testy analityczne/ Casusy / Merytoryczna weryfikacja wiedzy
Spotkanie z szefem działu/Zarządu
Informacja zwrotna

Q&A

Najczęściej zadawane pytania.

Każde zatrudnienie nowego pracownika do naszej kancelarii, wymaga przeprowadzenia rekrutacji. Jest to zwykle proces wieloetapowy, ponieważ zanim zatrudnimy pracownika, musimy mieć pewność, że jest to kandydat, który spełnia nasze oczekiwania oraz identyfikuje się wyznawanymi przez kancelarię wartościami.

Osoby biorące udział w procesie rekrutacyjnym i chcące dołączyć do naszego zespołu przechodzą zwykle sześcioetapową ścieżkę.

Krok 1 – Analiza i weryfikacja CV

Krok 2 – Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

Krok 3 – Testy analityczne/ Casusy / Merytoryczna weryfikacja wiedzy

Krok 4 – Spotkanie z szefem działu/Zarządu

Krok 5 – Informacja zwrotna

Krok 6 – Podpisanie umowy

Oprócz standardowej rekrutacji weryfikującej kwalifikację oraz doświadczenia kandydata, poznanie go, przez pryzmat jego kompetencji twardych, czyli umiejętności, które posiadają, które nabyli wcześniej, przykładamy dużą wagę aby sprawdzić jaką osobą jest dany kandydat oraz jakie wartości wyznaje. Pozwala nam to na reakcję na bardzo wczesnym etapie zatrudnienia i podjęcie decyzji czy dana osobą będzie dopasowana do reszty zespołu a co za tym idzie, czy będzie dobrze czuła się w nowym środowisku pracy. Z drugiej strony okazując szacunek już zatrudnionym osobom, aby nowy współpracownik szybciej zaadaptował się na nowym stanowisku.

W zależności od rodzaju rekrutacji ten czas może być od dwóch dni do trzech tygodni. Następnie po każdym  etapie, kandydat jest informowany w jakim czasie rekruter powiadomi go o kolejnym kroku.

Po pierwszym spotkaniu  kandydat jest informowany w jakim czasie rekruter powiadomi go o kolejnym kroku. Zwykle jest to okres od pięciu dni do miesiąca.

Niezależnie od wyniku każdej z rozmów, pracownik działu administracji powiadamia kandydata albo o skończonej na tym etapie rekrutacji albo o terminie kolejnego spotkania.

Aktualne oferty pracy

Stanowisko
Dział
Opis Stanowiska
Pracownik Zespołu
Specjalista ds. windykacji sądowo-egzekucyjnej
Departament Procesowy Zarządzania Wierzytelnościami
Pracownik Zespołu
Młodszy specjalista ds. windykacji telefonicznej
Departament Procesowy Zarządzania Wierzytelnościami
Pracownik Zespołu
Specjalista ds. windykacji sądowej
Departament Procesowy Zarządzania Wierzytelnościami
Pracownik Zespołu
Młodszy specjalista ds. postępowania spadkowego
Departament procesowy Zarządzania Wierzytelnościami
Pracownik Zespołu
Specjalista ds. administracji
Departament Administracji Kadr i Rozliczeń
Prawnik
Radca prawny / Adwokat
Departament Procesowy Zarządzania Wierzytelnościami
Pracownik Zespołu
Specjalista ds. windykacji telefonicznej
Departament Procesowy Zarządzania Wierzytelnościami

Nie ma interesującej dla Ciebie oferty pracy? Prześlij nam swoje CV, a odezwiemy się, kiedy będziemy szukali osoby z Twoim doświadczeniem: kariera@i-rs.pl Do aplikowania zapraszamy Wszystkich: zarówno tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej, jak i tych bardziej doświadczonych.

Formularz zgłoszeniowy

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zamieszczonych w przesłanym CV przez Administratora moich danych osobowych, tj.: Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski Sp. K. w celach związanych z procesami rekrutacji prowadzonym aktualnie oraz w przyszłości przez Administratora. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych, zamieszczoną przez Administratora.

Jednocześnie informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 51. Informujemy także, że podawane przez Pana/Panią dane osobowe w załączanym CV są zbierane dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pan/Pani prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.