Założyciele

Tyberiusz Szubierajski

Radca prawny, Wspólnik

Partner zarządzający Kancelarii oraz praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze spraw ubezpieczeniowych oraz obsłudze prawnej przedsiębiorców. Przed założeniem Kancelarii, jako dyrektor departamentu prawnego jednego z zakładów ubezpieczeń odpowiadał za planowanie, kierowanie i koordynowanie prac departamentu, w sposób zapewniający prawidłową realizację wszystkich procesów, objął nadzór nad całym portfelem ubezpieczeniowych spraw sądowych: zapewniając ich prawidłową obsługę, ewidencję danych oraz współpracę z zewnętrznymi kancelariami prawnymi. Przez kilka lat nadzorował proces obsługi prawnej w zakładzie ubezpieczeń oraz opiniował pod względem poprawności formalno-prawnej wnioski przedkładane do organów korporacyjnych ubezpieczyciela.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Uczestnik branżowych szkoleń oraz konferencji.

Współzałożyciel Kancelarii, z którą związany jest od 2012 r., obsługujący i nadzorujący projekty z obszaru ubezpieczeń gospodarczych, prawa handlowego oraz prawa i procedury cywilnej. Aktualnie odpowiedzialny za obsługę spraw ubezpieczeniowych oraz obsługę prawną przedsiębiorców.

Zobacz również

Pozostali członkowie zespołu