Szkolenia

Szkolenia

Jesteśmy kancelarią która poza zasadniczym profilem działalności, zajmuje się kształceniem oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Współpracujemy z kompetentnymi, doświadczonymi wykładowcami oraz trenerami m.in. adwokatami, radcami prawnymi, pracownikami naukowymi, psychologami oraz ekspertami posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe oraz duże doświadczenie praktyczne. Poprzez połączenie wiedzy eksperckiej z doświadczeniem i praktyką, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Celem naszych działań jest kreowanie najwyższych standardów jakości usług szkoleniowych.

Dlaczego warto?

Korzyści z udziału w naszych szkoleniach:

Koncentrujemy się na najbardziej aktualnych i praktycznych aspektach związanych z prawem, finansami i ubezpieczeniami.

Uczestnicy nabywają praktyczne umiejętności, które umożliwiają im świadome podejmowanie najbardziej optymalnych decyzji biznesowych.

Trzy formuły szkolenia: w trybie stacjonarnym, w naszej siedzibie przy ulicy Prostej 51 w Warszawie, stacjonarnym wyjazdowym, np. u naszego Klienta, on-line - w formie telekonferencji i webinariów.

Możliwość wyboru - szkolenia otwarte oraz zamknięte lub „szyte na miarę”, gdzie możliwy jest wybór konkretnego eksperta, terminu i spersonalizowanego programu.

Wszystkie poziomy wiedzy – szkolenia dla kadry zarządzającej oraz pracowników szeregowych.

Komplet edukacyjny - każdy z uczestników otrzymuje starannie przygotowane materiały szkoleniowe

Nadchodzące wydarzenie

Kalendarium

Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami z naszym udziałem.

Szkolenia

czerwiec 2024
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7

Q&A

Najczęściej zadawane pytania.

Głównym profilem naszej działalności szkoleniowej są warsztaty z zakresu prawa oraz windykacji. Do współpracy często zapraszamy ekspertów i doświadczonych wykładowców z branż pokrewnych m.in. z obszaru podatków, ubezpieczeń i finansów.

Organizujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Forma prowadzonych zajęć jest możliwa w trybie on-line oraz stacjonarnym. Dysponujemy salą konferencyjną, która jest odpowiednia dla kameralnych grup szkoleniowych, nie większych niż 10 osób. Sala doskonale nadaję się do przeprowadzania małych szkoleń zamkniętych. Prowadzimy też szkolenia wyjazdowe u Klienta lub w przypadku większej ilości uczestników – we wspólnie uzgodnionej lokalizacji.

Szkolenia zamknięte to szkolenia realizowane na indywidualne zamówienie, a uczestnikami takiego szkolenia są pracownicy jednej firmy. Miejsce, termin oraz program szkolenia ustalamy wspólnie z Klientem. Na szkoleniach otwartych obecne są osoby z różnych firm. Takie szkolenia odbywają się w grupach 3-10 osobowych w ustalonym terminie i miejscu. Jest to także miejsce do networkingu, sprzyjające nawiązywaniu relacji biznesowych.

Tak. Każdy uczestnik naszych szkoleń, zarówno otwartych jak i zamkniętych, otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych, które zawierają treści merytoryczne szkolenia, zeszyt ćwiczeń oraz arkusze do prowadzenia własnych notatek. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje potwierdzenie uczestnictwa w danym szkoleniu w formie certyfikatu.

O nadchodzących szkoleniach informujemy subskrybentów naszego newslettera. Ponadto informacje o planowanych warsztatach są też zamieszczane na naszej stronie internetowej oraz kanałach social media m.in. na Facebooku oraz LinkedIn. Na każde szkolenia można zapisać się na dwa sposoby: wypełniając formularz zgłoszeniowy – udostępniany poprzez zamieszczony link do rejestracji lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: szkolenia@i-rs.pl

Tak. Organizujemy szkolenia o określonej tematyce zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. W pierwszym kroku zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – poprzez wysłanie maila na adres: szkolenia@i-rs.pl. Następnie nasz specjalista przy współpracy z odpowiednim Trenerem, przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę, która uwzględni zagadnienia / tematykę / cele, na których Państwu najbardziej zależy.

Wykładowcami i prowadzącymi szkolenia są głównie radcy prawni i adwokaci na stałe związani z kancelarią. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu takich warsztatów i są wysoko ocenianie przez uczestników szkoleń. Osoby, które zapraszamy do współprowadzenia szkoleń to doświadczeni trenerzy i doradcy powoływani do określonych projektów doradczo-szkoleniowych.

Tak. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie danego szkolenia. Dodatkowo, na certyfikacie znajduje się wykaz zagadnień z wyszczególnieniem zdobytej wiedzy. Dla firmy zlecającej szkolenia zamknięte dla pracowników, przygotowujemy dodatkowo odrębny certyfikat.

Tak. Po każdym szkoleniu uczestnicy mają możliwość skonsultowania z trenerem kwestii, które są niejasne lub zadania dodatkowych pytań. Warto też zaglądać na naszą stronę internetową do STREFY WIEDZY  gdzie omawiamy aktualne zmiany w legislacji lub piszemy o nowych rozwiązaniach.

Zapisz się na szkolenie

Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami z naszym udziałem.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:​

Bogusław Gębarowski

Dyrektor departamentu
rozwoju biznesu

Telefon

+ 48 533 959 288

Email

boguslaw.gebarowski@i-rs.pl

Linkedin

Profil linkedin