KANCELARIA NA BRANŻOWYCH WYDARZENIACH

 

 

Ostatnie miesiące 2023 roku, obfitują w wiele spotkań i branżowych eventów na które już teraz zapraszamy. W listopadzie przedstawiciele KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH RYSZEWSKI SZUBIERAJSKI SP.K. będą obecni na czterech wydarzeniach w Warszawie.

Jak wygląda nasz „eventowy” kalendarz?

🟢 Już w czwartek 9 listopada widzimy się na Lending Talks Hub, pierwszej edycji konferencji organizowanej przez ekspertów i praktyków rynku dla biznesu consumer finance.

🔵 kilka dni później, we wtorek 14 listopada będziemy na kolejnym kongresie organizowanym przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Organizowany od 2015 roku Kongres Pośrednictwa Finansowego to największe cykliczne wydarzenie dla sektora pośrednictwa finansowego w Polsce.

🟢 28 listopada to czas na spotkania i rozmowy na Kongresie Consumer Finance organizowanym po raz 19. w ramach Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego przez Centrum Myśli Strategicznych. Jak co roku, odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

🔵 listopadowe wydarzenia kończymy swoją obecnością na Kongresie Bankowości Detalicznej którego tegoroczna, 15 edycja odbędzie się w dniu 29 listopada w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Już teraz zapraszamy do spotkań i rozmów z naszymi przedstawicielami – nie tylko w temacie naszej głównej specjalizacji.

#Fintek.pl #Klang#finance #event #fintech #consumer #event #konferencja
#KBD2023 #KCF2023

Udostępnij: