KANCELARIA NA BRANŻOWYCH WYDARZENIACH

 

 

Ostatnie miesiące 2023 roku, obfitują w wiele spotkań i branżowych eventów na które już teraz zapraszamy. W listopadzie przedstawiciele KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH RYSZEWSKI SZUBIERAJSKI SP.K. będą obecni na czterech wydarzeniach w Warszawie.

Jak wygląda nasz „eventowy” kalendarz?

🟢 Już w czwartek 9 listopada widzimy się na Lending Talks Hub, pierwszej edycji konferencji organizowanej przez ekspertów i praktyków rynku dla biznesu consumer finance.

🔵 kilka dni później, we wtorek 14 listopada będziemy na kolejnym kongresie organizowanym przez the Association of Financial Enterprises in Poland. Organizowany od 2015 roku Kongres Pośrednictwa Finansowego to największe cykliczne wydarzenie dla sektora pośrednictwa finansowego w Polsce.

🟢 28 listopada to czas na spotkania i rozmowy na Kongresie Consumer Finance organizowanym po raz 19. w ramach Projektu Europejskiego Kongresu Finansowego przez Centrum Myśli Strategicznych. Jak co roku, odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

🔵 listopadowe wydarzenia kończymy swoją obecnością na Kongresie Bankowości Detalicznej którego tegoroczna, 15 edycja odbędzie się w dniu 29 listopada w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Już teraz zapraszamy do spotkań i rozmów z naszymi przedstawicielami – nie tylko w temacie naszej głównej specjalizacji.

#Fintek.pl #Klang#finance #event #fintech #consumer #event #konferencja
#KBD2023 #KCF2023

Share: