SUKCESY NASZYCH PRACOWNIKÓW TO TAKŻE NASZE SUKCESY

Miło nam poinformować, że Inspektor Ochrony Danych w naszej kancelarii, prawnik Justyna Tyburska ukończyła z wynikiem bardzo dobrym  studia podyplomowe MBA – Innowacje i Analiza Danych.

Program studiów został  zrealizowany przez SWPS Uniwersytet wspólnie z IPI PAN oraz Woodbury School of Business at Utah Valley University w USA.W ramach  programu studiów Pani Justyna  zgłębiła najnowsze nowinki ze świata biznesu i nauki, aby móc  jeszcze lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów i sprostać coraz to nowym wyzwaniom, które stawiają nowe technologie.

Nowoczesny prawnik swoimi kwalifikacjami  musi wykraczać poza kodeksowe rozumienie usług prawnych, stając się świadomym  menedżerem. A to oznacza umiejętność  sprawnego poruszania się w nieustająco zmiennym i innowacyjnym środowisku biznesowym.

Pani Justyna nie tylko podniosła swoje kwalifikacje, ale i wzbogaciła kompetencje o umiejętności wykraczające poza wiedzę prawniczą – rozbudowała umiejętności z obszarów zarządzania, budowania relacji, psychologii i przetwarzania danych w systemach informatycznych.

Gratulujemy!

 

Udostępnij: