STANDARDISATION AND CERTIFICATION

Quality based on standards

Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług – dlatego wraz z całym zespołem  adwokatów i radców prawnych tworzących Kancelarię dołączamy do renomowanych programów.

Kancelaria w 2024 roku po raz kolejny uzyskała Certyfikat Etyki przyznawany przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie firm, które pozytywnie przeszły audyt etyczny dokonywany przez Komisję Etyki przy ZPF. Certyfikat Etyczny ZPF jest potwierdzeniem zgodności praktyk biznesowych Kancelarii z ZPF Ethics Committee. The ZPF Certificate of Ethics attests to the compliance of the Firm’s business practices with the ZPF Principles of Good Practice. Its value depends on the result of the assessment of our Business Partners and Clients. Having obtained a high rating in the survey, we continue the development of the financial and legal market in Poland.

W 2022 roku Kancelaria przystąpiła do Programu Firma Wiarygodna Finansowo BIG InfoMonitor S.A. Uzyskaliśmy Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, który potwierdza, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym. Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo tworzy pozytywny wizerunek naszej działalności, pozwala nam na dalszy dynamiczny rozwój i wzmocnienie pozycji kancelarii na rynku. To także jednoznaczna informacja dla innych, że warto z nami współpracować.

Rok 2023 to także IV miejsce w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” w kategorii Nowe Prawo. Miło nam poinformować, że już po raz czwarty nasza kancelaria, zajmuje wysokie miejsca w tej kategorii, w której klasyfikowane są kancelarie z wiodącymi specjalizacjami. W przypadku naszej kancelarii,  wiodącą specjalizacją jest zarządzanie wierzytelnościami na wszystkich etapach, począwszy od etapu polubownego po sądowy i egzekucyjny, ze szczególnym uwzględnieniem wierzytelności z sektora finansowego.

Have a look at our certificates