NOWY SKŁAD KOMISJI ETYKI ZPF

 

Podczas Walnego Zebrania Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce którego członkiem od 3 lat jest Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski, w dniu 14 czerwca 2023 roku odbyły się wybory na kolejną kadencję składu Komisji Etyki.  Miło poinformować, że w drodze głosowania, do Komisji Etyki Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, na kolejną kadencję ponownie został wybrany  nasz Kolega Bogusław Gębarowski.

Komisja Etyki jest organem statutowym Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, organizacji od 20 lat zrzeszającej kluczowe przedsiębiorstwa z rynku finansowego w Polsce, w tym: banki, instytucje pożyczkowe, podmioty zarządzające informacją gospodarczą, wierzytelnościami oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej i FinTechy.

Głównym zadaniem Komisji jest stanie na straży przestrzegania Zasad Dobrych Praktyk przez przedsiębiorstwa zrzeszone w ZPF.

Komisja jest ponadto organem opiniotwórczym, z którym konsultowane są wszelkiego rodzaju dokumenty Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Gratulujemy 🙂

Udostępnij: