Miło nam poinformować, że Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp. k. zajęła 3. miejsce w kategorii „Nowe Prawo” z Kancelarii z wiodąca specjalizacją dochodzenia należności w rankingu Rzeczpospolita. To zasługa powierzenia Państwa zaufania w Nasze ręce i ogrom doświadczenia Naszego zespołu.

W tym roku ranking był rekordowy, zgłosiło się 318 Kancelarii Prawniczych wśród laureatów znalazły się największe Kancelarie w Polsce to ogromne wyróżnienie, móc znaleźć się w gronie tych najlepszych.

O tym co wyróżnia naszą Kancelarię opowiedział „Rzeczpospolitej„ Tyberiusz Szubierajski, radca prawny – wspólnik Kancelarii:

„-Działamy trochę jak przedsiębiorstwo informatyczne: prawnicy pracują na naszych autorskich systemach informatycznych, tworzonych wspólnie z nimi przez informatyków. Oprogramowanie automatyzuje wszelkiego rodzaju procesy: przygotowanie pozwów, przypominanie o terminach, sygnalizowanie zmian w prawie czy orzecznictwie, wysyłkę korespondencji. Dzięki temu prawnicy mogą masowo wysyłać pozwy do e-sądu bez konieczności fizycznego ich przygotowania od a do z. Wiele czynności automatyzuje program, a oni ten proces tylko nadzorują tj. przed naciśnięciem guzika sprawdzają, czy wszystko jest w porządku – wyjaśnia Tyberiusz Szubierajski, wspólnik w Kancelarii Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski.(..)

(…)- Jesteśmy ich podwykonawcami, gdyż dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym możemy szybciej przeprowadzić masowe procesy. Poza tym wyróżnia nas oferta windykacji za granicą, konkretnie w Wielkiej Brytanii, gdzie czasami przenoszą się polscy dłużnicy – mówi Tyberiusz Szubierajski.”

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Naszym Klientom za zaufanie, bo to z Wami tworzymy wspólny sukces.

* źródło: https://www.rp.pl/Rankingi/306109984-Ranking-Kancelarii-prawniczych-2019-najwieksze-kancelarie-w-Polsce.html