KANCELARIA PARTNEREM WSPIERAJĄCYM KONGRESU REGULACJI PRAWNYCH

Już 26 kwietnia 2023 w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie, odbędzie się kolejny Kongres Regulacji Prawnych Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski została Partnerem Wspierającym Kongresu.  W Radzie Programowej zasiada Partner Zarządzający mec. Michał Ryszewski.

Kongres poświęcony regulacjom w obszarze zarządzania wierzytelnościami ma na celu omówienie najistotniejszych zmian i postulatów legislacyjnych w zakresie szeroko pojętego zarządzania wierzytelnościami. Podczas kongresu eksperci dokonają oceny wpływu zmian legislacyjnych na funkcjonowanie wierzycieli i dochodzenie przez nich roszczeń zarówno w aspekcie masowym jak i jednostkowym. Ponadto, Kongres odpowie na pytania dotyczące szans i zagrożeń związanych ze zmieniającą się rzeczywistością legislacyjną.

W debacie: Sesja procesu cywilnego. Jakie zmiany w KPC i jakie konsekwencje dla wierzycieli, udział weźmie mec. Milena Palcewicz, Kierownik Działu Obsługi Sądowej Kancelarii.

Udostępnij: