KANCELARIA PARTNEREM GŁÓWNYM DNI ZARZĄDZANIA WIERZYTELNOŚCIAMI 22-24.09.2022

W dniach 22-24 września 2022 we Wrocławiu, Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce organizuje po raz pierwszy w formule 3 dniowej Dni Zarządzania Wierzytelnościami. Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski została Partnerem Głównym tego wydarzenia którego częścią jest XIII Kongres Zarządzania Wierzytelnościami który odbędzie się dniach 22-23 września 2022 w Narodowym Centrum Muzyki.

Wydarzenie będzie miejscem spotkania przedstawicieli całego sektora zarządzania wierzytelnościami z udziałem wielu znamienitych uczestników. Wspólne rozmowy, panele i debaty, wymiana opinii – w tym na temat  nowych technologii, mają istotny wpływ na tworzenie nowoczesnych i etycznych procesów w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

Bierzemy czynny udział w Kongresie: Michał Ryszewski – radca prawny, Partner Zarządzający Kancelarii, będzie uczestniczył w debacie poświęconej efektywnym procesom na etapie postępowania egzekucyjnego , natomiast Arkadiusz Skwarek – adwokat, Kierownik Działu Obsługi Egzekucyjnej i Monitoringu Komorniczego , weźmie udział w części Stage Pitches – co nowego w windykacji,  z tematem poświęconym pozyskiwaniu i wykorzystywaniu danych w procesach egzekucyjnych.

Pełny program wydarzenia dostępny jest pod adresem:

Kongres Zarządzania Wierzytelnościami – ZPF

Udostępnij: