III MIEJSCE KANCELARII W RANKINGU RZECZPOSPOLITEJ

22 czerwca 2021 dziennik RZECZPOSPOLITA ogłosił wyniki 19 edycji rankingu kancelarii prawniczych. Mamy zaszczyt poinformować, że Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski Sp.k. już po raz z rzędu,  zajęła III miejsce Rankingu w kategorii NOWE PRAWO.
W tej kategorii klasyfikowane są kancelarie z wiodącymi specjalizacjami. W przypadku Kancelarii Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski Sp.k wiodącą specjalizacją jest zarządzanie wierzytelnościami na wszystkich etapach, począwszy od etapu polubownego, po sądowy i egzekucyjny ze szczególnym uwzględnieniem wierzytelności z sektora finansowego.

To już drugie w tym miesiącu wyróżnienie naszej kancelarii. Podczas Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2021  która odbyła się 10 czerwca 2021 we Wrocławiu, Michał Ryszewski, radca prawny, wspólnik kancelarii, odebrał wyróżnienie  w ramach TOP50 Managers of Loan Market in Poland.  Wśród wyróżnionych, znaleźli najbardziej wpływowi managerowie branży finansowej i prawnej, którzy swoją pracą przyczyniają się do rozwoju całego sektora.

 

Udostępnij: