Już od 10 lat rozwiązujemy problemy naszych klientów

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski
Eksperci
od prawa
Nie zostawiaj spraw przypadkowi
Innowacyjna kancelaria

Zarządzanie

Wierzytelnościami
prawna wspólnot mieszkaniowych
Kancelaria Radców Prawnych

O kancelarii

Stworzyliśmy kancelarię, która w we wszystkich swoich działaniach jest transparentna. W budowaniu kultury organizacyjnej zawsze kierowaliśmy się zasadami szacunku do współpracowników oraz partnerów biznesowych oraz uczciwością i profesjonalizmem w stosunku do powierzanej nam pracy. Synergia wartości z działaniami jest fundamentem naszego stałego rozwoju i podstawowym elementem wzmacniania swojego wizerunku na rynku.

To o czym piszemy, gdzie występujemy i co komentujemy w prasie!
Jubileusz 10 - lecia kancelarii

Od lat jesteśmy tu dla Was

Dlaczego my?

Przedsiębiorczy

Wywodzimy się z biznesu, dlatego dobrze go rozumiemy. Ciągle poszukujemy możliwości na sprawniejszą i efektywniejszą komunikację oraz prowadzenie projektów.

Innowacyjni

Oprócz usług prawnych, rozwijamy także autorskie rozwiązania IT, wspierające procesy związane z wierzytelnościami i obsługą spraw sądowych. Dzięki temu raportujemy i sprawnie komunikujemy się z Klientami, wykorzystując przy tym nowoczesne, autorskie technologie.

Godni zaufania

Doświadczenie, wiedza, praca zespołowa oraz kierowanie się wartościami istotnymi dla klienta sprawiają, że jesteśmy rekomendowani przyjaciołom i współpracownikom naszych zleceniodawców. Zaufali nam przedstawiciele różnych sektorów gospodarki, w tym firmy z listy Fortune 500 List Forbes’a.

Elastyczni

Dopasowujemy zakres i pracę do oczekiwań Klienta. Nasze usługi „szyte są na miarę” przy każdym, nowym zleceniu jakiego się podejmujemy.

Doceniani

Każdego roku nasi eksperci otrzymują nagrody i wyróżnienia. Notujemy sukcesy indywidualne oraz dla kancelarii za profesjonalizm oraz innowacyjność w najbardziej prestiżowych rankingach w Polsce publikowanych przez dziennik Rzeczpospolita.

Na bieżąco

Jako kancelaria rozwijamy technologie i narzędzia, z jakich na co dzień korzystamy zwiększając efektywność naszej pracy, ale również dbamy o rozwój całego zespołu. Nasi współpracownicy regularnie uczestniczą w branżowych kongresach oraz krajowych i międzynarodowych szkoleniach, mogąc później wykorzystać zdobytą wiedzę przy prowadzonych projektach.

Kancelaria w liczbach

Lat na rynku
1
Wartości obsługiwanych spraw
1
Osoby w zespole
1
Nasz zespół

Eksperci w swoich specjalizacjach

Wiemy, że za każdym projektem stoją ludzie. Dlatego tworzymy takie miejsce pracy, w którym sami chcielibyśmy pracować. Zobacz kim jesteśmy i zostaw nam swoje CV jeśli uważasz, że wyznajesz podobne wartości do naszych.

Zaufali nam