Strefa dłużnika

Strefa dłużnika

W Kancelarii Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski rozumiemy, że posiadanie zadłużenia to trudna i stresująca sytuacja. Najszybszym i najprostszym sposobem na pozbycie się długu jest jednorazowa spłata całości zadłużenia. Rozumiemy jednak, że możesz nie dysponować całą kwotą, dlatego, jeżeli chcesz,  możemy zaproponować  Ci spłatę na indywidualnie uzgodnionych  warunkach dostosowanych do Twoich możliwości finansowych. 

Wspólnie znajdziemy NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE. Zadzwsoń lub napisz do nas, a dowiesz się, w jaki sposób możesz sobie pomóc.

DOSTAŁEŚ OD NAS LIST?  OD SPŁATY DŁUGÓW DZIELĄ CIĘ JUŻ TYLKO 3 KROKI

1

ODBIERZ LIST

To będzie początek, odbierając od nas list, możesz być pewnym, że naszym celem jest przeprowadzenie Ciebie przez wszystkie etapy wychodzenia z długów. Na pewno w procesie tym uwzględnimy Twoje aktualne możliwości finansowe i zaproponujemy takie opcje, aby koszty rozwiązania sytuacji były możliwie najniższe. Co ważne: zawsze dążymy do polubownego zamknięcia tego typu spraw.

2

UWAŻNIE PRZECZYTAJ

To bardzo ważne, żebyś poznał informacje, jakie zawiera list. Znajdują się w nim m.in. dane zobowiązania, dane wierzyciela oraz informacja o powodzie, dla którego obecnie to Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski zarządza zobowiązaniem. Jeśli jednak nie wszystko jest dla Ciebie jasne – zapraszamy do kontaktu: nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

3

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli po otrzymaniu listu zadzwonisz pod numer 22 133 52 25, skorzystasz z czatu lub napiszesz do nas maila na adres windykacja@i-rs.pl , będziemy mogli zaproponować Ci korzystne warunki spłaty zadłużenia – w tym możliwość zawarcia ugody. Jeżeli nie możesz od razu spłacić całego długu – możesz zaproponować nam realny termin spłaty i wysokość rat. Nasi specjaliści pomogą Ci ustalić najdogodniejsze warunki spłaty. Celem Kancelarii Radców Prawnych Ryszewski Szubierajski jest zakończenie sprawy z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

POMAGAMY W SPŁACIE

Jesteśmy po to, by pomóc Ci spłacić Twoje zobowiązanie.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy o bezpieczeństwo – Twoje dane osobowe obejmujemy pełną ochroną.

KIERUJEMY SIĘ SZACUNKIEM

Szanujemy i rozumiemy sytuację osób zadłużonych

DORADZAMY

Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, dopasowane do Twoich możliwości