Jesteśmy kancelarią która poza zasadniczym profilem działalności, zajmuje się kształceniem oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Współpracujemy z kompetentnymi, doświadczonymi wykładowcami oraz trenerami. Poprzez połączenie wiedzy eksperckiej z doświadczeniem i praktyką, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Naszymi wykładowcami i trenerami są adwokaci, radcowie prawni, pracownicy naukowi, psycholodzy posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe oraz duże doświadczenie praktyczne.
Organizowane przez nas szkolenia koncentrują się na najbardziej aktualnych i praktycznych aspektach związanych z prawem , finansami i ubezpieczeniami. W trakcie spotkań uczestnicy nie tylko pogłębiają wiedzę w danym obszarze, ale przede wszystkim nabywają praktyczne umiejętności, które następnie umożliwiają im świadome podejmowanie najbardziej optymalnych decyzji biznesowych. Szkolenia prowadzimy w przystępny i zrozumiały sposób zarówno w formie stacjonarnej w naszej siedzibie przy ulicy Prostej 51 w Warszawie, stacjonarnej wyjazdowej, np. u naszego Klienta a także w formie telekonferencji i webinariów.

Organizujemy szkolenia o charakterze otwartym lub zamkniętym z zakresu określonych dziedzin prawnych oraz pozaprawnych. Odbiorcami naszych szkoleń i seminariów
Jest zarówno kadra zarządzająca jak i określone grupy pracownicze. Po szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje starannie przygotowane materiały, dzięki którym może nie tylko utrwalić zdobytą wiedzę, ale także wykorzystać zgromadzone informacje w bieżącej pracy zawodowej.

Szkolenia „szyte na miarę”

Oferujemy również szkolenia dedykowane, odpowiadające potrzebom i wymaganiom konkretnego Klienta. Dopasowanie terminu do kalendarza Klienta, możliwość wyboru konkretnego eksperta prowadzącego szkolenie oraz w pełni spersonalizowany program – to tylko niektóre z korzyści prowadzonych przez nas szkoleń „szytych na miarę”.